Akasya Acıbadem Sitesi – İstanbul’da Bir Vaha

  • 12 ay önce
  • 0

Akasya Acıbadem Sitesi-

Birçok insan için ev, başlarını sokacakları bir çatıdan daha fazlasıdır. Ev; güvende ve rahat hissettikleri, uzun bir günün ardından dinlenip gevşeyecekleri bir yerdir. Şehrin tam ortasında mükemmel bir yaşam alanı ile tanışın. Akasya Acıbadem Sitesi; İstanbul’un en kadim semtlerinden biri olan Üsküdar’da bulunmaktadır. Şehrin göbeğinde yer alan Akasya; yaşam kalitenizi doruklara taşıyarak hayatınızın geri kalanını konforlu yaşam alanlarında geçirmenizi sağlayacaktır. Akasya Acıbadem Sitesi’nde, birbirinden lüks ve ferah daireler sizleri bekliyor!

Dünya nüfusu artmaya devam ederken, daha büyük konutlara olan talep de artmaktadır. Konutlarımız, toplamda 182 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiştir. Aileler ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla alan istemektedir: daha fazla yatak odası, banyo, balkon ve metrekare insanların bir evde aradığı şeylerden sadece birkaçıdır. Bu yüzden ferah ve geniş konutlar giderek daha da popüler hale gelmektedir. Bu geniş kapasitedeki evler, ailelerin anılarını biriktirmesi için güzel bir alan sunar. Bu proje aynı zamanda; Anadolu yakasında hayata geçirilen “en büyük yeşil alana sahip proje” olma özelliğini de taşımaktadır. Ailenizle kuracağınız mükemmel bir hayatı Akasya Acıbadem’de şekillendirebilirsiniz.

Proje; Koru, Göl ve Kent olmak üzere toplamda üç etaptan oluşmaktadır. Koru etabı, Göl Etabı ve Kent Etabında toplamda 1.344 konut, 26.000 m²’lik Central Park alanı ve sosyal tesis bulunmaktadır. Çocuğu olan aileler için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir yer… Oyun parkında, çocuklarınız ile birlikte eğlenceli ve kaliteli saatler geçirebilirsiniz, aileniz veya arkadaşlarınızla keyif dolu anlar geçirebilirsiniz. Akşamları yürüyüş saatleri planlayabilirsiniz, alanlarımızda bisiklet sürüp eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Ve hayal ettiğiniz her şeyden çok daha fazlasını burada bulabilirsiniz. Ayrıca konutlarımız, geniş güvenlik önlemleri çerçevesinde inşa edilmiştir. 7/24 her bölge kamera ile izlenmektedir. Akasya Acıbadem’de size sadece; rahat bir şekilde arkanıza yaslanmak ve evinizin keyfini sürmek düşüyor!

Toplamda 58.000 m²’ lik yeşil alanı ve 7.500 m²’ lik masmavi biyolojik göleti ile sizlere doğal bir yaşam alanı sunmaktadır. Şehrin ortasında doğal bir yaşama özlem duymayacaksınız, hayalinizdeki yaşama burada kavuşacaksınız. Akasya Acıbadem Sitesi ile evinizdeki arzuladığınız sıcacık atmosferi yakalayın. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz için doğru adrestesiniz.

Ulaşım açısından asla sıkıntı yaşamayacağınız eşsiz bir yer… Akasya Acıbadem Sitesi, dilediğiniz her yere rahat bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumda bulunmaktadır. Üstelik Anadolu yakasının buluşma mekânı olan Akasya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’de bu çok katmanlı projede göze çarpan bir diğer ayrıcalık olarak karşımıza çıkmaktadır. Alışverişlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz, ihtiyaçlarınızı karşılamak için aradığınız her şeyi burada bulabileceğiniz bir alanda daima sizinle birlikte olacaktır. Akasya Acıbadem ile size yarının umutlarını vadediyoruz.

Şehrin dinamiklerine oturduğunuz yerden sizde hâkim olun. Akasya, capcanlı bir topluluğa sahiptir, ayrıca çeşitli işletmelere de ev sahipliği yapmaktadır. Burada; alışveriş, yemek, eğlence ve daha fazlası dâhil olmak üzere tadını çıkarabileceğiniz çeşitli olanaklar bulunmaktadır. Sizi Akasya Acıbadem Sitesi’nin sunduğu her şeyi keşfetmeye davet ediyoruz!

Akasya Acıbadem ilanlarımıza hemen göz atın!

Sonraki gönderi

Emaar Square Residences

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak