Emaar Square Residences

  • 12 ay önce
  • 0

Emaar Square Residences, İstanbul’un en nadide semtlerinden biri olan Üsküdar, Ünalan’da bulunmaktadır. Konumu itibari ile ulaşım konusunda zorluk yaşamayacağınız bir yerde, şehrin tam merkezinde yer almaktadır. Geniş, güzel bir eve sahip olmayı kim istemez? İşte tam hayalini kurduğunuz bu noktada, biz devreye giriyoruz. Emaar Square Residances ailenizle birlikte vakit geçirebileceğiniz mükemmel bir yaşam alanı için sizlere kapılarını aralıyor. Ev denilince aklımıza; anılarımızın şekillendiği ve bir aile kurmak için sıcacık bir yuva gelir, bizde hayallerinizi gerçekleştirmeniz için sizlere mükemmel bir yaşam alanı sunuyoruz. Geniş daire skalamıza gelin birlikte göz atalım.

Emaar Square Residences, 14’er katlı, 4 binadan oluşmaktadır. Sakinlerinin yaşam tarzlarının yansıtıldığı, geniş nüanslarla zenginleştirilmiştir. 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire ve penthouse seçeneklerinin olduğu Emaar Square Residences’ta toplamda 420 ünite yer almaktadır. Rezidansta; sosyal kulüpler, açık ve kapalı havuz, çocuk havuzu, fitness stüdyoları ve spor salonu bulunmaktadır. Size sadece bir ev değil aynı zamanda aktiviteler yapabileceğiniz ve sosyalleşebileceğiniz renkli bir alan sunuyoruz. Gün sonunda kaliteli bir havuz keyfi yapabilir veya fitness stüdyolarında dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Konfor alanlarınızı Emaar Square’da genişletin. Bir ailenin ihtiyaç duyduğu tüm alanlar burada sağlanmaktadır.

Emaar Square Height, alışveriş merkezinin üzerinde yer alan 33 katlı bir kuledir. Bu konutlar; tamamen son teknoloji ile donatılmış 1 odadan 5 odaya kadar uzanan tam, 333 üniteden oluşmaktadır. Kulenin içinde; çatı katı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu ve çocukların keyifli zamanlar geçirebileceği çocuk havuzu bulunmaktadır. Aynı zamanda; fitness stüdyoları, spor salonu, giriş lobisi ve salonu gibi daha birçok sosyal tesis bulunmaktadır. Her yaşam tarzı için, birbirinden farklı konut seçenekleri ile Emaar Square Heights, sizi ayrıcalıklarla dolu bir yaşamı keşfetmeye davet ediyor. Aileniz ve arkadaşlarınız ile birlikte mükemmel, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Emaar Square Adress İstanbul, yine Türkiye’nin en özel, karma yaşam projesi olan Emaar Square ailesinin bir parçası olarak, size eşsiz bir hayatın kapılarını aralıyor. Address İstanbul’daki rezidans dairelerinde yer alan beş yıldızlı hizmetlerin tümü sadece bir telefon uzağınızda! Ayrıca, Concierge hizmetleri ve dünyaca ünlü mutfaklardan çıkan tüm lezzetler; sıcacık bir ambiyans ile sizlere sunuluyor.

İstanbul’un Anadolu yakasının en elit mekânlarında yer alan 46 katlı Address İstanbul’un ilk 11 katında; faaliyet gösteren Address Otel yer almaktadır. Üst katlarında ise 320 rezidans bulunmaktadır. Address İstanbul’da yer alan 2 özel kat ise hem otel misafirlerine hem de daire sakinlerine özel, havuz ve spa deneyimi yaşatıyor. Rahatlamak ve dinlenmek için huzur dolu anlar geçirilebilirsiniz. Aileniz ile kusursuz bir hayat inşa edebileceğiniz bir alan arıyorsanız, burası tam size göre.

Address İstanbul, 197 mobilyalı rezidanstan oluşan ve 1’den 3 odaya kadar değişen farklı daire seçenekleriyle Address Residence İstanbul ve 123 lüks rezidanstan oluşan, oda sayısı 1 ila 5 arasında değişen daireler ve çatı katı dubleksi seçenekleriyle Address Residence Skyview İstanbul’a ev sahipliği yapıyor. Ayrıca ev sahipleri; birbirinden lüks yaşam tarzları sunan rezidansların her birinde,  Address Otel’in beş yıldızlı hizmetlerinden 7/24 faydalanabilme ayrıcalığına sahip bulunuyor.

Emaar Square Residences ilanlarımıza hemen göz atın!

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak