Emaar Square Sitesi

Projenin Satılık ve Kiralık Portföyleri

Emaar Square Residence

Emaar Square Residences, 14’er katlı 4 binadan oluşan, sakinlerinin yaşam tarzlarını yansıtan ayrıntılarla zenginleşiyor. 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire ve penthouse seçeneklerinin olduğu Emaar Square Residences’ta toplamda 420 ünite yer alıyor. Sosyal kulüp, açık ve kapalı havuz, çocuk kulübü, çocuk havuzu, fitness stüdyoları ve spor salonu ile bir ailenin ihtiyaç duyduğu konfor Emaar Square Residences’ta sunuluyor.

Emaar Square Heights, Alışveriş merkezinin üzerinde yer alan 33 katlı kuledir. Heights, son teknoloji ile donatılmış 1 odadan 5 odaya kadar değişen 333 üniteden oluşuyor. Kulenin içinde, çatı katı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness stüdyoları ve spor salonu, giriş lobisi ve salonu, sakinlerin bir kez keşfetmeleri için daha birçok sosyal ve ortak tesis bulunmaktadır.

Farklı yaşam tarzlarına yönelik farklı konut seçenekleriyle Emaar Square Heights, sizi ayrıcalıklı bir yaşamı paylaşmaya davet ediyor.

Emaar Square Address İstanbul, deneyimi ve ayrıcalığıyla hayat bulan ve Türkiye’nin en özel karma yaşam projesi Emaar Square’in bir parçası olan Address İstanbul’daki rezidans dairelerinde, 5 yıldızlı hizmetlerin tümü size bir telefon uzaklığında. Concierge hizmetleri ve dünyaca ünlü mutfaklardan sunulan lezzetler ise evinizde sizi bekliyor.

İstanbul’un Anadolu yakasının en gözde alanlarından birinde yer alan 46 katlı Address İstanbul’un, ilk 11 katında faaliyet gösterecek Address Otel’in yanı sıra üst katlarda 320 lüks rezidans yer alıyor.

Address İstanbul’da yer alan 2 özel kat ise, hem otel misafirlerine hem de daire sakinlerine özel havuz ve lüks spa deneyimi sunuyor.

Address İstanbul, 197 mobilyalı rezidanstan oluşan ve 1’den 3 odaya kadar değişen farklı daire seçenekleriyle Address Residence İstanbul ve 123 lüks rezidanstan oluşan, oda sayısı 1 ila 5 arasında deği şen daireler ve çatı dubleksi seçenekleriyle Address Residence SkyView İstanbul’a ev sahipliği yapıyor. Ayrıca ev sahipleri, birbirinden lüks yaşam stilleri sunan rezidansların her birinde, Address Otel’in 5 yıldızlı hizmetlerinden 7/24 yararlanabilme ayrıcalığına sahip bulunuyor.

Compare listings

Karşılaştırmak